Zwierciadło – Kosmetyka

Jak ozdabiać paznokcie?

akcesoria do malowania paznokci

Pięknie ozdobione paznokcie to ostatnio hit sezonu. Przyciągają skutecznie wzrok, a przy okazji są zadbane. Nic więc dziwnego, że każda kobieta stara się wybierać oryginalne wzory, które pasują do jej osobowości, stylizacji, czy po prostu wymagań gustu. Paznokcie można ozdabiać całkiem efektownie nawet w domowych warunkach, choć oczywiście, jeśli nie posiada się zbyt dużej wprawy, a marzy się o skomplikowanych motywach, zawsze lepiej wybrać się do manicurzystki, która wykona nawet najbardziej wymyślne zdobienia, które będą się cudownie prezentować!

Jakie akcesoria do malowania paznokci najlepiej wybrać?

Nie da się ukryć, że tego typu zdobienia najlepiej prezentują się na hybrydach. Lakier hybrydowy pozwala na ogrom modyfikacji i eksperymentów ze zdobieniami na płytce. Na pewno ciekawym pomysłem będzie wybór jednego z najbardziej pożądanych trendów tego sezonu. W nadchodzącym czasie super modne będą więc zdobienia w odcieniach fluo. Warto postawić na soczystą pomarańcz, czy rzucającą się w oczy zieleń! Wobec takich zdobień na pewno nikt nie przejdzie obojętnie, a właścicielka takich paznokci także będzie czuła się super modnie. Dlatego też warto postawić na kolorowe naklejki oraz specjalne pędzelki do zdobienia płytki, jak i rzucające się w oczy odcienie lakierów. Rozmaite akcesoria do malowania paznokci w drogerii Cocolita, pozwolą Ci na stworzenie niesamowitych wzorów i kolorów.17

Czy warto wykonywać takie zdobienia w domu?

Oczywiście, jeśli pozwala na to precyzja i cierpliwość, jak najbardziej można podjąć się tego zadania w domowym zaciszu i spróbować odtworzyć najmodniejsze trendy.