Zwierciadło – Kosmetyka

Bananowy cud

Bananowy cud

Puder bananowy to kosmetyk, który bardzo szybko stał się kosmetycznym must have. Panie pokochały go za bardzo dobre właściwości matujące i wykończające makijaż, łatwość użycia i ogromną uniwersalność.

Co to jest puder bananowy?

Puder bananowy ma bardzo charakterystyczny, lekko żółty kolor. Kosmetyk jest dobrze znany wizażystom, ponieważ kosmetyk ten potrafi zdziałać cuda. Pora więc i na to, by ten uniwersalny kosmetyk poznała każda fanka makijażu.

Żółty puder

Puder bananowy dzięki swojemu lekko żółtemu kolorowi potrafi doskonale dopasować się do cer z żółtymi tonami, ponieważ puder świetnie stapia się ze skórą. Kosmetyk ten jest szczególnie polecany dla osób o ciepłej, bardziej żółtej lub nawet oliwkowej karnacji. Osoby te zazwyczaj maja ogromny problem z doborem odpowiedniego koloru podkładu, ponieważ zazwyczaj wszystkie są albo za żółte albo za różowe. Wówczas warto sięgnąć właśnie po puder bananowy.

Puder idealny

Dla kogo jest puder bananowy? Dla wszystkich którzy:

– mają skórę o żółtawym/oliwkowym odcieniu

– maja problem w z wyborem odpowiedniego koloru podkładów

– osób, które w lecie nie mogą dopasować koloru sypkiego pudru (puder bananowy na opalonej skórze wygląda dużo bardziej naturalnie, niż wiele ciemniejszych pudrów w formie sypkiej lub prasowanej)

– idealnie nadaje się dla osób z zaczerwienioną, naczynkową cerą, ponieważ ma on właściwości redukujące zaczerwienienia

– dla osób, które cierpią z powodu cieni pod oczami (żółty kolor pudru świetnie neutralizuje fioletowy odcień cieni).