Zwierciadło – Kosmetyka

Paletki makeup revolution

paletki make up revolution

Marka makeup revolution to marka kosmetyczna, która od lat gości na wielu rynkach kosmetycznych. Kobiety pokochały kosmetyki tej marki, ponieważ oprócz tego, że są pięknie zapakowane, to jeszcze charakteryzują się dobrą jakością, nasyconymi kolorami i świetną aplikacją.

Ulubione kosmetyki

Od jakiegoś czasu niezwykle popularne są paletki czekoladowe od makeup revolution z Cocolita.pl. Paletki swoim opakowaniem przypominają tabliczkę czekolady, zaś w środku znajdziemy całą paletę doskonałych jakościowo cieni do powiek. W zależności od zakupionej paletki, kolory w większości z nich skomponowane są w taki sposób, aby stworzyć z nich np. ciepły i lekki makijaż na co dzień, jednak zastosowana przez producenta kolorystyka nie ogranicza nam również możliwości wykonania mocniejszego makijażu oczu. Marka pomyślała o wszystkich, bo paletki podzielone są kolorystycznie, a wśród cieni znajdziemy te bardzo nasycone, jak i bardziej neutralne.

Naked chocolate

Naked Chocolate od makeup revolution to paletka dla tych kobiet, które preferują bardzo lekkie i tylko delikatnie zaznaczone oko. Kolory zastosowane w tej palecie, pozwalają na podkreślenie koloru chyba każdej tęczówki, duży przekrój kolorystyczny doskonale sprawdza się w szerszej grupie użytkowników. Co więcej, paleta ta jest doskonałym rozwiązaniem, dla tych, którzy niestety nie mogą pochwalić się jeszcze dużymi umiejętnościami jeżeli chodzi o makijaż. Używając tej paletki na pewno nie wyrządzimy sobie makijażowej krzywdy, bo wybrane w niej  kolory są lekkie, niezbyt intensywne, a do tego stosunkowo neutralne.