Zwierciadło – Kosmetyka

Podkład? Tylko ten, który odżywia skórę

eveline podkład

Makijaż i związane z nim ukrywanie niedoskonałości może obciążać skórę. Na co dzień warto więc wybierać lekkie i nawilżające formuły podkładów do twarzy, które nie powodują zatykania porów. Także na specjalne okazje warto sięgać po sprawdzone produkty i cieszyć się gładką skórą przez cały wieczór. Jakie podkłady oferuje marka Eveline Cosmetics?

Podkład, który odżywia i chroni skórę? To możliwe

Minęły czasy, kiedy to podkłady do twarzy były bardzo obciążające dla cery, a ich nakładanie wiązało się z uczuciem noszenia maski. Dzisiaj na rynku dostępnych jest wiele produktów kryjących, które nadają skórze twarzy naturalny koloryt (tzw. makijaż no make-up), zmniejszają widoczność niedoskonałości oraz odżywiają naskórek. Matujący ochronny podkład antybakteryjny Eveline to dobre rozwiązanie dla cery mieszanej lub tłustej. Olejek herbaciany oraz cynk w składzie preparatu ograniczają wydzielanie sebum, dzięki czemu skóra nie jest narażona na powstawanie wyprysków i innych zmian. Podkłady Eveline to połączenie cech pielęgnacyjnych z efektem krycia.

Makijaż wieczorowy z Eveline Cosmetics

O ile matujący i z lekką formułą podkład antybakteryjny poradzi sobie na co dzień, na specjalne okazje warto nałożyć na skórę coś trwalszego i zapewniającego jeszcze większe krycie. Luksusowy eveline podkład dopasowujący się od Eveline to zdecydowany faworyt na wszelkiego rodzaju uroczystości. Posiada konsystencję, która nie obciąża skóry i jednocześnie zapewnia doskonałe krycie przez 24 godziny. Dodatkowo, zawartość kwasu hialuronowego nawilża skórę, pozwalając uzyskać efekt świeżości przez długi czas.