Zwierciadło – Kosmetyka

Idealny podkład na ślub – jakie kosmetyki wybierać?

makijaż ślubny

Ślub i wesele to dla wielu dziewczyn najważniejsze wydarzenie w życiu. Młode kobiety zazwyczaj czekają na ten dzień już od dzieciństwa. Wyobrażają sobie siebie w pięknej białej sukni, z olśniewającą fryzurą i makijażem.

Jaki jest idealny make-up dla panny młodej?

Dywagując nad tym, jak panna młoda powinna być pomalowana, powinno podkreślić się to, że każda kobieta jest inna. Jedne dziewczyny najlepiej czują się w delikatnym makijażu, z ledwo widocznym cieniem czy kreską na oku. Niektóre panie stawiają tego dnia na mocną czerwień na ustach i doczepiane rzęsy. Jakby nie było, makijaż tego dnia powinien być przede wszystkim bardzo trwały. W końcu powinien utrzymać się od południa aż do rana, następnego dnia. W tym celu należy skorzystać w renomowanych produktów – mogą to być na przykład kosmetyki Estee Lauder albo innych dobrych jakościowo marek. Taki ekskluzywny makijaż z pewnością spowoduje, że panna młoda poczuje się tego dnia wyjątkowa i piękna.

Jaki jest idealny podkład na ślub?

Estee Lauder podkład Double Wear jeden z odcieni

Większość pań decyduje się na powierzenie się w dniu ślubu w ręce profesjonalnej makijażystki. Make-up artists zgodnie twierdzą, że dobrze wypielęgnowana buzia to podstawa dobrze trzymającego się makijażu, dlatego warto przed ślubem zrobić na przykład serię zabiegów złuszczających kwasami. Dużą popularnością wśród makijażystek cieszy się Estee Lauder Double Wear. W żargonie kosmetyczek podkłady Double Wear to tzw. podkłady ślubne. To je wykorzystuje się właśnie do malowania panien młodych. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są one niebywale trwałe. Kolejną istotną cechą jest to, że podkłady Double Wear wyjątkowo dobrze prezentują się na zdjęciach. Buzia nie musi być nawet mocno przypudrowana – podkład jest matowy, jednak daje delikatnie satynowe wykończenie, nadając naturalny look pannie młodej. Kosmetyki Estee Lauder do makijażu są również bardzo kryjące i dobrze napigmentowane. Paleta kolorystyczna jest niesamowicie rozbudowana, a kolory można mieszać między sobą, co jeszcze bardziej ułatwia dobranie odpowiedniego odcienia.