Zwierciadło – Kosmetyka

Wieczorny rytuał pielęgnacyjny skóry twarzy kosmetykami Cetaphil

emulsja Cetahil dermokosmetyki

Dbanie o skórę twarzy może przyprawić o zawrót głowy. Na rynku dostępnych jest tak wiele kosmetyków, że ciężko na cokolwiek się zdecydować. Niektóre kremy można kupić już za kilka złotych, inne za kilkaset. Cena nie zawsze jest jednak adekwatna do jakości produktu. Szukając profesjonalnej pielęgnacji skóry warto zwrócić uwagę na szeroko polecane przed dermatologów dermokosmetyki.

Skóra problematyczna i wrażliwa

Coraz więcej osób walczy z problematyczną skórą. Lekarzom trudno jednoznacznie stwierdzić przyczynę takiego stanu rzeczy. Prawdą jest na pewno, że problem trądziku i niedoskonałości nie dotyczy tylko nastolatków, ale również dorosłych. Aby się go skutecznie pozbyć ważna jest profesjonalna pielęgnacja skóry. Kosmetyki Cetaphil stają na wysokości zadania i oferują produkty hipoalergiczne i w 100% bezpieczne.

O skórę warto zadbać wieczorem

Każdego dnia przed pójściem spać należy zadbać przede wszystkim o dokładne oczyszczenie skóry. Emulsja lub krem Cetaphil zadba o czystą skórę, a jednocześnie jej nie podrażni. Nie zawiera ona mydła, ani innych substancji drażniących dzięki czemu może z powodzeniem być stosowana przez osoby o wrażliwej i skłonnej do alergii skórze. Substancji myjącej uwalnia się tylko tyle, by nie uszkodziła płaszcza lipidowego, który chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Ta oryginalna formuła sprawia, że wiele osób nie wyobraża sobie oczyszczania skóry bez tego produktu.

Wspieranie naturalnych procesów naprawczych

Emulsja Cetaphil świetnie sprawdzi się w demakijażu, ale zaraz po nim warto zadbać o prawidłowe nawilżenie. W nocy dochodzi do naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Warto to wykorzystać i zadbać w tym czasie o odpowiednie nawilżenie. Krem Cetaphil nadaje się do każdego typu cery, zarówno suchej jak i tłustej. Można nakładać go na delikatnie wilgotną skórę co sprzyja zatrzymaniu wilgoci. Zastosowanie kremu nawilżającego jest bardzo ważne i nie należy z tej czynności rezygnować nawet w przypadku bardzo tłustej skóry. Duża ilość sebum wcale nie oznacza, że skóra jest dobrze nawilżona.