Zwierciadło – Kosmetyka

Podkłady Bourjois Always Fabulous – skąd ich popularność?

kosmetyki znanych marek

Podkłady Bourjois Always Fabulous wybierane są najczęściej przy robieniu makijażu. Nic dziwnego, marka Bourjois słynie z tego, że jej produktu są niezawodne, trwałe, a podkłady dodatkowo oferują półmatowe wykończenie. Stosując podkład oferowany przez Bourjois, makijaż zawsze jest idealnie wykończony, a niedoskonałości ukryte. Kosmetyki tej marki sprawiają, że make-up naprawdę jest zjawiskowy –  nieważne, czy jest to makijaż wieczorowy czy na co dzień, w obu przypadkach wygląda rewelacyjnie i przede wszystkim naturalnie, bez teatralnego efektu.

Co oferują podkłady marki Bourjois?

Oferowany przez Bourjois podkład nadaje skórze lekkości, świeżości i dzięki filtrowi SPF 20 chroni cerę przed niekorzystnymi warunkami panującymi na zewnątrz. Podkłady utrzymują się na skórze aż do 24 godzin – dzięki czemu makijaż pozostaje nieskazitelny przez długi okres czasu. Podkłady oferowane są, w aż sześciu odcieniach.

Jakie kolory podkładów Bourjois Always Fabulous oferuje?

podkład z serii Bourjois Always Fabulous

Jak już wcześniej wspomniano, marka oferuje sześć odcieni podkładów linii Bourjois Always Fabulous. Podkłady są dostępne w kolorach:

  • 1. Rose ivory
  • 2. Light vanilla
  • 3. Rose vanillia
  • 4. Light beige
  • 5. Beige
  • 6. Rose beige

Podkłady stapiają się z cerą przy jednoczesnym dostosowaniu się do naturalnego odcienia skóry, przez co makijaż wygląda bardzo naturalnie i świeżo. Dzięki dbaniu o swoje klientki, marka Bourjois przygotowała podkłady płynne i w sztyfcie dające aksamitny wygląd makijażu,