Zwierciadło – Kosmetyka

Tangle Teezer – szczotka do problematycznych włosów

szczotka do włosów

Wiele kobiet posiadających długie włosy boryka się z problemem ich plątania się. Jest to szczególnie problematyczne i denerwujące kiedy włosy są gęste i cienkie. Aby uczynić rozczesywanie włosów szybkim i bezboszczotka do włosówlesnym, warto sięgnąć po profesjonalną szczotkę do włosów, jaką jest Tangle Teezer.

Jak działa szczotka do włosów Tangle Teezer?

Szczotka do włosów Cocolita z linii Tangle Teezer przeznaczone są do rozczesywania łatwo plączących się włosów w bezbolesny sposób. Dzięki rewolucyjnej technologii i budowie odniosły duży sukces na całym świecie, w tym również w Polsce. Ich popularność można zauważyć chociażby na portalu kosmetycznym Wizaz, gdzie znaczna większość użytkowniczek poleca ten sprzęt. Szczotkę Tangle Teezer wyróżniają przede wszystkim elastyczne ząbki różnej długości, które w łatwy sposób rozczesują nawet największe kołtuny.

Wady i zalety Tangle Teezera

Choć szczotki do włosów Tangle Teezer bez wątpienia pomagają wielu kobietom, posiadają również liczne wady. Oryginalna wersja tej szczotki nie posiada rączki, a jej kształt sprawia, że łatwo ją wypuścić z ręki. Stąd też kobiety z niewielkimi dłońmi mogą mieć problem z jej utrzymaniem. Dodatkowo przy gęstych włosach szczotka może nie rozczesywać ich za jednym pociągnięciem, co zajmuje dużo więcej czasu. Z drugiej strony jednak Tangle Teezer umożliwia bezbolesne i w miarę szybkie rozczesywanie problematycznych włosów. Warto więc mimo wszystko zdecydować się na jej zakup i samodzielnie ocenić, czy jest ona odpowiednio przydatna.