Zwierciadło – Kosmetyka

Makeup Revolution Maxineczka Beauty Legacy

W ostatnim czasie premierę miała paleta cieni od maxineczki. Paleta powstała ze współpracy firmy Makeup Revolution razem z youtuberką maxineczką. Paletka posiada dziewięć cieni oraz trzy produkty do twarz – bronzer, róż, rozświetlacz. Cienie są matowe i perłowe. Kolorystyka palety sprawdzi się zarówno w makijażu codziennym, jak i wieczornym. Cienie łatwo się blendują i są dobrze napigmentowane.

W palecie najbardziej przykuwa uwagę cień „orchid”. Jest to kolor fioletowy z opalizującym niebieskim. Paleta dostępna jest już w Hebe oraz drogeriach internetowych. Jej koszt to około 50 złotych.

Cienie od maxineczki nie odstaje od innych palet Makeup Revolution. Każda kobiety z tej palety stworzy odpowiedni dla siebie makijaż. Jasny bez i brąz sprawdzą się do pracy i na uczelnie. A purpurowy, fioletowy i czarny – na wieczór. Paletka może się spodobać przede wszystkim osobom, które zaczynają uczyć się malować cieniami. Malując się pędzelkiem możemy stworzyć pełną głębię koloru i podkreślić nasze spojrzenie.

Paletka Makeup Revolution Maxineczka Beauty Legacy wykonana jest z kartonu. Dlatego paletka idealnie sprawdzi się w czasie podróży. Dodatkowo w środku mamy duże lusterko, które ułatwi malowanie się. Pudełko jest solidnie wykonane, zapinane na magnes dlatego bez obaw możemy ją wszędzie ze sobą nosić.