Zwierciadło – Kosmetyka

Jaki zestaw startowy do manicure hybrydowego?

Manicure hybrydowy cieszy się bardzo dużą popularnością, dużo kobiet rezygnuje ze zwykły lakierów do paznokci na rzecz hybryd i nie ma się czemu dziwić, gdyż jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Takie paznokcie są trwałe, można je nosić nawet 3 tygodnie i nie odpryskują, a lakier z nich nie schodzi.

Manicure hybrydowy można wykonywać samodzielnie w domu, wystarczy kupić odpowiedni zestaw startowy. Oczywiście najdroższym elementem jest lampa, ona powinna być dobrej jakości, obecnie nie kupuje się już modelu UV, lepiej inwestować w lampy LED-owe, które działają szybciej i są trwalsze. Warto sięgać po sprawdzonych producentów, nikogo nie zdziwi wybór semilac zestaw – firma cieszy się ogromną szerzą zwolenników, specjalizują się wyłącznie w produkcji lakierów, ozdób do paznokci, a także różnego rodzaju płynów. Zestaw semilac można zamówić przez internet, obecnie w większych miasta ich produkty są dostępne również w sklepach, ale nie w każdej galerii handlowej, można będzie znaleźć taki sklep.

Osoby, które myślą o robieniu manicure hybrydowego samodzielne, powinny zainwestować w dobrej jakości lampę oraz lakiery, w ten sposób początki na pewno będą dużo przyjemniejsze i chętniej będą uczyły się takiej techniki manicure. W dzisiejszych czasach większość kobiet nosi takie paznokcie.