Zwierciadło – Kosmetyka

Kosmetyki nabla

Kosmetyki Nabla Cosmetics szturmem podbiły serca kobiet. Są one wysokiej jakości, a ich skład opiera się na naturalnych składnikach. Zatem jakie kosmetyki tej marki warto kupić?

Dużą popularnością cieszy się paleta cieni do powiem „Dreamy”. Posiada piękne, uniwersalne kolory – zarówno patowe jak i perłowe. Cienie są świetnie napigmentowane oraz dobrze się trzymają na powiece. Sprawdzą się dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, jak i dla pasjonatek. Paletą „Dreamy” wykonamy makijaż na co dzień, na wieczór, jak i na większe wyjście.

Produkty do brwi równie często są kupowane. Najbardziej popularna jest kredka do brwi 'Brow divine” oraz pomada do brwi „Brow pot”. Kredka nie jest ani za twarda ani za miękka, dzięki czemu narysujemy idealną linię brwi. Nada się również do podkreślenia i dorysowania pojedynczych włosków. Dla blondynek idealny będzie jasny kolor – Venus, a dla brunetek – Jupiter. Natomiast jeżeli nie lubimy używać kredek to pomada będzie dobrym wyjściem. Także posiada szeroki wybór kolorów, mają świetną pigmentację i dobrze się rozprowadzają.

Na uwagę zasługują także matowe pomadki nabla – „Dreamy matte”. Nie przesuszają ust, nie wycierają się i mają szeroką gamę kolorystyczną. W składzie posiadają masło shea, dzięki temu usta są pięknie nawilżone. Każda kobieta powinna znaleźć odpowiedni odcień dla siebie.