Zwierciadło – Kosmetyka

Najlepsze odżywki do rzęs

Długie, gęste, czarne rzęsy to marzenie nie jednej kobiety. Jednakże nie zawsze jest to łatwe do osiągnięcia, ponieważ stan rzęs to odbicie trybu życia, diety, a nawet schorzeń rozwijających się w ciele. Wiele osób traci też rzęsy i brwi w wyniku chemioterapii, które po zakończeniu leczenia odrastają bardzo mozolnie. Ratunkiem dla wszystkich osób, które chcą mieć ładniejsze rzęsy są odżywki do rzęs. Jak wybrać najlepszą?

Jak działają odżywki na porost rzęs?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że cykl wzrostu rzęs podzielony jest na 5 faz i tylko w pierwszej rzęsy rosną. Dlatego też odżywki do rzęs stosuje się codziennie, aby trafić w cebulki, które są właśnie aktywne i wypuszczają nowe rzęsy. Dzięki odżywce takie rzęsy rosną dłuższe i okres ich wzrostu jest wydłużony. Z tego powodu cała kuracja trwa co najmniej trzy miesiące, aby odżywka mogła pobudzić wszystkie rzęsy we właściwej ich fazie wzrostu.

Najlepsze odżywki do rzęs

Jedną z najpopularniejszych odżywek do rzęs jest long4lashes do rzęs, ponieważ cena tej odżywki jest na rozsądnym poziomie, skład jest bogaty i zawiera substancje, które nie tylko stymulują porost rzęs, ale też dbają o ich stan czy wygląd włosów, a także jest łatwo dostępna i można ją kupić w  wielu drogeriach. Ponadto odżywka ta ma bardzo dobre recenzji i opinie, które można przeczytać na portalach kosmetycznych.