Zwierciadło – Kosmetyka

Pomoc dla odwodnionej i starzejącej się skóry

Na skutek promieniowania słonecznego, niewłaściwej pielęgnacji, a także upływu lat i naturalnego procesu starzenia się, skóra może stawać się coraz bardziej sucha, odwodniona oraz poszarzała i ziemista. Dzieje się tak, ponieważ brakuje jej zarówno wody, jak i składników odżywczych. Ratunkiem w takiej sytuacji może być regularne stosowanie preparatu bio oil. Jest on przeznaczony na wiele przypadłości i problemów. Można go stosować zarówno do twarzy jak i ciała

Bio oil na twarz

Dzięki olejkowej formule, kosmetyk zatrzymuje wodę w skórze, ale także ją odżywia. Wystarczy codziennie na noc wmasować w cerę kilka jego kropel, można przy tym zdecydować się na dłuższy, kilkuminutowy masaż twarzy, którzy znacznie spowalnia procesy starzenia, ponieważ stymuluje mikrokrążenie, zaś w połączeniu olejkiem będzie działał jeszcze skuteczniej. Bio oil stosowany co najmniej przez kilka tygodni sprawia, że skóra może stać się gładsza, bardziej promienna, nawilżona i odżywiona. Można stosować go zamiast kremu na noc i właściwie po jego nałożeniu istnieje możliwość rezygnacji z silniejszej pielęgnacji, w postaci serów czy koncentratów.

Rano należy jedynie pamiętać, czy dobrze oczyścić twarz i nałożyć lekki krem nawilżający. Specyfik jest z ciężki i za tłusty pod makijaż. Może jednak, stosowany na noc, pomóc również cerze łojotokowej o ile nie zaobserwuje się skłonności do zapychania, którą można zauważyć w postaci tendencji do powstawania zaskórników.