Zwierciadło – Kosmetyka

Kiedy warto zrobić hybrydy?

Zadbane dłonie to wizytówka każdej eleganckiej kobiety. W wielu miejscach pracy wymaga się tego, aby prezentowały się one schludnie. Dotyczy to nie tylko skóry, ale również paznokci. Nie każdy posiada naturalnie mocną i silną płytkę. Słabe paznokcie przekładają się na niską wytrzymałość standardowych lakierów. Często malując je rano, wieczorem można zauważyć pierwsze odpryski. Wystarczy lekko zahaczyć o coś dłonią, aby popsuć starannie wykonywany manicure. Nie ma nic gorszego, niż lakier schodzący płatami po kilku godzinach. Czy istnieje skuteczne rozwiązanie tego problemu?

Lakiery hybrydowe Semilac charakteryzują się wysokim poziomem trwałości. Są one utwardzane za pomocą specjalnej lampy UV, co zwiększa ich wytrzymałość. Tak pomalowane paznokcie nie tracą na naturalności, a dodatkowo zyskują ochronę w postaci twardej powłoki. Nie jest ona gruba – wygląda zupełnie tak, jak paznokcie pomalowana zwykłymi lakierami.

Atutem tego rozwiązania jest to, że manicure utrzymuje się w perfekcyjnym stanie nawet przez 3-4 tygodnie. Przez cały ten okres nie odpryskuje, a ich zmycie jest konieczne tylko przez pojawiające się odrosty. Jest to zupełnie normalne, gdyż paznokcie cały czas rosną.

Semilac lakiery to gwarancja komfortu, a także duża oszczędność czasu. Oczywiście ich zmycie zajmuje nieco więcej czasu, ale nie trwa to dłużej niż 15 minut. W tym celu stosuje się specjalne środku do usuwania lakierów hybrydowych. Hybrydy Semilac występują w najszerszej palecie kolorystycznej dostępnej na rynku.