Zwierciadło – Kosmetyka

Henna na brwi u kosmetyki vs. samodzielnie

Każda kobieta chce mieć piękne brwi – ciemne , o ładnym kształcie. Niestety naturalnych posiadaczek takich brwi jest niewiele. Dzisiaj jednak można nieco pomóc naturze poprzez zastosowanie henny do brwi. 

Henna do brwi u kosmetyczki

Obecnie praktycznie każda kosmetyczka ma w swojej ofercie nałożenie henny na brwi. Efektem są ciemniejsze o kilka tonów brwi o ładnie zarysowanym kształcie. Oczywiście trzeba podkreślić, ze henna dostępna jest w różnych odcieniach – także jasnego brązu dla posiadaczek jasnej oprawy oczu i jasnych brwi. 

Jak wygląda taki zabieg malowania brwi? Jest on w zasadzie banalnie prosty. Kosmetyczka na początek oczyszcza naszą twarz, nadaje brwiom ładny kształt za pomocą wosku, po czym pędzelkiem rozsmarowuje mieszankę henny na brwiach, delikatnie także wychodząc poza nie i farbując skórę dla uzyskania ładniejszego kształtu. Po kilku minutach henna jest zmywania.

Henna do brwi wykonana samodzielnie

Skoro jest to taki prosty zabieg, to może można wykonać go samodzielnie w domu? Oczywiście, że tak. Wystarczy jedynie zakupić produkt, jakim jest RefectoCil Henna oczywiście w odpowiednim dla siebie kolorze. 

Następnie wykonujemy podobne czynności- oczyszczamy twarz, skubiemy brwi. Później łączymy wyciśniętego kleksa henny z dwoma kroplami wody utlenionej i mieszamy. Następnym krokiem jest już tylko nałożenie henny na brwi i odczekanie kilku minut aż się zabarwią. Nic prostszego!

Warto jeszcze dodać, że RefectoCil henna charakteryzuje się właśnie całkiem pojemnym opakowaniem i pozytywnymi opiniami.

Refectocil henna dostępna w ofercie Cocolita.pl.