Zwierciadło – Kosmetyka

Hybrydowa stylizacja paznokci – sposób na trwały manicure

Czasy, gdy trzeba było wstydliwie chować dłonie z powodu odpryśniętego w najmniej oczekiwanym momencie lakieru czy malować paznokcie nawet co dwa dni zupełnie już minęły. Kobiety, które mają obsesję na punkcie perfekcyjnego manicure i nie znoszą żadnych niedociągnięć mogą korzystać z wspaniałych możliwości, jaki daje manicure hybrydowy. W dodatku wcale nie muszą chodzić do salonu, by go wykonywać, z powodzeniem można to zrobić samodzielnie.

hybrydy

To jest łatwe!

Jeśli tylko nie ma się nic przeciwko samodzielnemu wykonywaniu manicure, można wykonać sobie hybrydy wcale nie gorzej niż kosmetyczka, zwłaszcza gdy dojdzie się w tym do wprawy. Nie jest to tak skomplikowane, jak wykonywanie tipsów, cała filozofia polega tylko na tym, by w odpowiedniej kolejności nakładać określone preparaty i utwardzać ich warstwy lampą UV. Jest to jednak standardowa wersja hybryd, obecnie można je też wykonywać na inne sposoby.

 

hybrydy cocolita.pl

Nowoczesne rozwiązania

Wielka popularność manicure hybrydowego zachęciła producentów służącego do jego wykonywania produktów do pójścia jeszcze dalej. Obecnie więc można znaleźć lakiery hybrydowe, których wcale nie trzeba utwardzać lampą UV, a są tak samo trwałe, jak utwardzone. Nie ma już też potrzeby żmudnego nakładania aż trzech różnych preparatów, gdyż nowoczesne lakiery zawierają już w sobie bazę i top. Powoduje to, że dużo szybciej można wykonać manicure, praktycznie nie zabiera to więcej czasu niż tradycyjne malowanie paznokci zwykłym lakierem, ale efekt jest dużo trwalszy. Można też cieszyć się znacznie utwardzonymi paznokciami, co świetnie chroni przed łamaniem się płytek.