Zwierciadło – Kosmetyka

Zalety kremu BB

Krem BB to bardzo popularny kosmetyk. BB to skrót od angielskiego Blemish Balm i w dosłownym tłumaczeniu oznacza „krem piękna”. Stosuje się go zamiast podkładu. Krem BB w jednym opakowaniu zawiera mieszaninę kilku różnych kosmetyków upiększających i pielęgnujących.

Dla kogo jest krem BB?

Krem BB to bardzo uniwersalny kosmetyk. Można go stosować jako podkład, bazę pod makijaż. Plusem jest też to, że może być używany do każdego rodzaju cery. Sprawdza się zarówno przy cerze problematycznej, np. trądzikowej lub tłustej i mieszanej, jak i suchej czy też wrażliwej. Krem BB łagodzi podrażnienia, nawilża, koi, nie wysusza skóry. W swoim składzie posiada też składniki nawilżające, cenne witaminy i minerały. Kosmetyk ten skutecznie ukrywa zmiany skórne w postaci plam i przebarwień, a dodatkowo wyrównuje koloryt skóry.

Zalety kremu BB garnier

W Polsce dużą popularnością cieszy się krem BB garnier. Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB garnier:
– nawilża 24h,
– wyrównuje koloryt,
– koryguje niedoskonałości,
– rozświetla,
– chroni przed promieniami UVA/UVB – SPF 1.
Garnier krem BB może być używany przez osoby o każdym rodzaju cery. Można też sobie wybrać odcień dostosowany do naszej karnacji. Makijaż wykonany tym kosmetykiem jest bardziej subtelny i naturalny. Po użyciu kremu BB nie potrzeba już na skórę nakładać zwykłego podkładu. Dodatkowo kosmetyk chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz rozświetla cerę.