Zwierciadło – Kosmetyka

Podkłady do zadań specjalnych

Chyba żadna kobieta używająca podkładu nie wymaga od niego tylko i wyłącznie wyrównania kolorytu cery (choć niektóre i z tym podstawowym zadaniem radzą sobie dość słabo). W sklepach znaleźć można produkty o dodatkowych funkcjach, za pomocą których można pozbywać się różnych problemów z cerą.

Idealne krycie

Tego wymaga większość kobiet, gdyż mało która pani może pochwalić się cerą perfekcyjną, bez krostek, przebarwień czy pajączków. Większości jednak wystarcza średnie krycie, które pozwala nadać cerze porcelanowy wygląd, a jednocześnie nie stworzyć efektu maski.

Zapobiec niedoskonałościom cery

Wśród pań mających cerę skłonną do powstawania niedoskonałości popularne są zwłaszcza podkłady antybakteryjne, które zapobiegają wypryskom, ale wymagać można jeszcze więcej. Fit Me Maybelline to podkład, który usuwa problem nadmiernego przetłuszczania się skóry, gdyż doskonale ją matowi. Posiadaczki cery mniej skłonnej do przetłuszczania mogą więc oszczędzić swej skórze porcji pudru, co pozwoli jej oddychać. Również kobiety mające problem z widocznymi porami powinny sięgnąć po podkład Maybelline Fit Me, gdyż jego drugą ważną funkcją jest wygładzanie porów, z czym radzi sobie bardzo dobrze. Te kobiety zaś, które mają cerę ziemistą, pozbawioną blasku, szarą i zmęczoną, mogą wybierać spośród podkładów rozświetlających. Ich świetlista formuła nadaje twarzy piękny wygląd oraz optycznie ją odmładza.