Zwierciadło – Kosmetyka

Podkład Bourjois Healthy Mix

 

W tej chwili na rynku obecnych jest bardzo wiele podkładów, dlatego też trudno znaleźć ten jeden najlepszy, który będzie idealnie pasował akurat do konkretnego typu cery. Warto jednak próbować wielu podkładów, aby finalnie znaleźć swój ideał.

Czym charakteryzuje się podkład Bourjois Healthy Mix?

Wiele kobiet stosujących ten produkt, jako pierwszą zaletę, z którą stykają się zaraz po otwarciu opakowania, wskazują piękny zapach. To prawda, Healthy Mix pachnie delikatnie, nienachalnie, ale bardzo przyjemnie.

Zaraz potem warto wskazać jego lekkość. Bourjois Healthy Mix dopasowuje się do skóry, ale nie zatyka jej, ani nie obciąża. To zupełnie tak, jakby tworzył na jej powierzchni lekką mgiełkę. Producenci obiecują także, że jest to podkład, który nie wymaga poprawek przez szesnaście godzin. Tutaj jednak z całą pewnością wszystko zależne jest od indywidualnego typu cery. Z całą pewnością kobiety ze skórą tłustą lub problematyczną, częściej będą musiały nanosić poprawki makijażu, niż ich koleżanki pozbawione problemów skórnych.
Healthy Mix ma także zadowalające krycie, które sprawdzi się na co dzień, a przy okazji za każdym razem będzie wyglądać naturalnie.
Z całą pewnością jest to jeden z tych podkładów, po które należy sięgnąć, aby przekonać się na własnej skórze o jego skuteczności i sprawdzić, czy pasuje on właśnie do konkretnego typu skóry i tym samym, czy spełnia swoje podstawowe funkcje.