Zwierciadło – Kosmetyka

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?

Hi Hybrid lakier

W Polsce manicure hybrydowy cieszy się dużym zainteresowaniem, ale pomimo tego wiele kobiet nie ma zielonego pojęcia na czym on w rzeczywistości polega. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych kobiet, które chcą dowiedzieć się czy w rzeczywistości warto postawić na Hi – lakiery hybrydowe.

Manicure hybrydowy od a do

Pierwszym zadaniem jest oczywiście usunięcie wszystkich zbędnych skórek, dzięki czemu będzie można nadać paznokciom odpowiedni kształt. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt w wielu przypadkach niezbędne jest lekkie spiłowanie paznokci. Na trwałość manicure hybrydowego duży wpływ ma dokładne odtłuszczenie. Na tak przygotowane dłonie nakłada się bazę, która utwardzana jest specjalnymi lampami UV. Na utwardzoną bazę nakłada się Hi Hybrid lakiery, które także utwardzane są lampami UV. Marka Hi Hybrid ma w swojej ofercie bardzo wiele lakierów do wyboru. Przy niektórych kolorach niezbędne jest nałożenie przynajmniej dwóch warstw. Ostatnim elementem jest oczywiście nałożenie specjalnego nabłyszczacza

O czym należy pamiętać?

Manicure hybrydowy jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, który nie uszkadza paznokci. Olbrzymią zaletą jest także to, że Hi lakiery hybrydowe można nakładać tak często jak tylko się chce, dzięki czemu za każdym razem można cieszyć się nowym kolorem. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby postawić na oryginalne Hi Hybrid lakiery i znaleźć dobry salon kosmetyczny, który specjalizuje się w wykonywaniu manicure hybrydowego. Przy niewielkim doświadczeniu można manicure wykonać samemu w domu.