Zwierciadło – Kosmetyka

Baza pod makijaż Bielenda

Często trudno jest znaleźć dobry, spełniający nasze wymagania kosmetyk. Jaki sprawdzony produkt nawilży naszą cerę i jednocześnie sprawi, że nasz makijaż będzie wyglądał nienagannie przez cały dzień? Nasze ostatnie odkrycie to baza pod makijaż bielenda. 

Po co i dla kogo?

Baza pod makijaż, jak sama nazwa wskazuje jest produktem, na którym nabudowujemy kolejne warstwy. Można powiedzieć, że jest ona najważniejsza, ponieważ to na niej opierają się kolejne etapy. Baza pod makijaż firmy Bielenda poprawia koloryt skóry i przygotowuje ją na cały dzień wyzwań. Sprawia, że cera jest nawilżona, a makijaż nie będzie obciążający, dodatkowo będzie perfekcyjnie się trzymał. Produkt nie jest klejący i pozostawia naszą skórę w świetnej kondycji. 

Co więcej, baza stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie używają na co dzień makijażu. Zadba ona bowiem o wyrównany koloryt i świeży wygląd.

Rodzaje

Baza Glow Essence występuje w trzech odsłonach: nawilżającej, tonującej oraz złotej. Każda z nich ma postać kapsułek zawieszonych w delikatnym, żelu. Po wyciśnięciu produktu na rękę zmienia się on jednak w jednolite serum. Należy nałożyć je na oczyszczoną skórę twarzy i pozostawić do wchłonięcia. Następnie możemy nakładać makijaż. Nie ma różnicy czy jest to fluid czy podkład w innej postaci baza pod makijaż bielenda dopasuje się do każdego rodzaju kosmetyków, tak samo jak do wszystkich odcieni. Każda z dostępnych na rynku baz skupia się na innych kolorach. W ten sposób złota rozświetla twarz, perłowa różowa minimalizuje cienie, zaś perłowa zielona łagodzi zaczerwienienia.

Baza pod makijaż Bielenda dostępna w ofercie sklepu Cocolita.pl.