Zwierciadło – Kosmetyka

Serum- kosmetyk do zadań specjalnych

W drogeriach i aptekach znajdziemy ich mnóstwo wariantów do niemal każdej okolicy ciała- do twarzy, pod oczy, a nawet pośladków, biustu i dłoni. Pod tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się prawdziwa kopalnia dobroczynnych składników.

Zastrzyk energii

Formuła serum jest lżejsza od kremu, zamknięta w delikatnym żelu lub emulsji. Jest jednak o wiele bardziej skoncentrowana, dlatego nie ma konieczności używania jej codziennie- zwykle zalecane jest stosowanie tego kosmetyku 2-3 razy w tygodniu. Sera nawilżające i ochronne warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji, jednak przede wszystkim stosuj się do wskazówek producenta.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Sera zwykle stosuje się jako kurację trwającą do kilku tygodni. W tym czasie powinno ono w zależności od przeznaczenia zregenerować, nawilżyć czy odbudować skórę. Po kosmetyk ten warto sięgnąć np. po wakacjach, gdy skóra narażona była na gorące powietrze i palące słońce. Nada się jako dopełnienie pielęgnacji przed ważnym wydarzeniem, by wydobyć wszystko, co najlepsze w naszej cerze.

Serum należy dobrać do swoich oczekiwań i rodzaju cery. Nie powinno to być trudne ze względu na mnogość firm zajmujących się ich produkcją jak np. serum bielenda odmładzające, odżywcze czy nawilżające.

Aby jak najlepiej skorzystać z zawartych w nim składników, kosmetyk ten należy nakładać na dobrze oczyszczoną i stonizowaną skórę w zależności od przeznaczenia- rano lub wieczorem. Serum nie powinno być używane samodzielnie, po jego aplikacji należy odczekać kilka-kilkanaście minut i nałożyć ulubiony krem.

Oferta sprzedażowa: serum bielenda tutaj